×
Головна Відео Максимумометр YouTube канал Instagram Facebook

Усі відео каналу >

Відео Опис
12 Переносимось до Індії і знайомимось із однією з кращих місцевих дистилерій Amrut. Дегустуємо цікавий торфовий віскі Amrut Peated та дізнаємось звідки в Індії торф. Також розбираємось, чому в Індії настільки ненажерливі ангели і яка їх доля під часи витримки.
11 Говоримо про серію віскі, присвячену культовому серіалу Гра престолів і дегустуємо віскі Cardhu з цієї серії. Розбираємо, як же було обрано віскі дл кожної з поважних родин Вестероса. І тут не обійтись без історії Хелен та Елізабет Каммінг, які є культовими жінками в історії віскі-індустрії. Намагаємось зрозуміти, чи відповідає такий віскі полум'яному характеру Дейнеріс таргарієн.
10 У ювілейному, 10-му, випуску говоримо про зв'язок між віскі та захоплюючою грою на більярді - снукер. Також дізнаємось, чим відзначився головний снукерний алко-герой свого часу канадський українець Білл Вербенюк. На вибір віскі повпливав і фільм Гая Річі "Джентельмени", герої якого пили Гленфарклас. Щоправда, в них був віскі 40-річної витримки. Цей реліз теж може опинитись в нашому огляді, але за певної умови. Якої? Відповідь у відео. В історії Glenfarclas було багато яскравих моментів і особистостей, але окремо віділяємо непересічних братів Паттісонів. Геніальні маркетологи (хрестоматійні 500 папуг!) і велики шахраї.
9 Рейтинг ТОП-10 країн, де віскі люблять і п'ють найбільше. Неочікувано низькі місця знаних лідерів індустрії, неочікувані лідери і навіть 100% мусульманська країна! Тож пропонуємо тобі ознайомитись із повним списком країн-любителів віскі.
8 Один з найпопулярніших віскі планети. Кожна 10-та продана пляшка односолодового віскі — це Glenfiddich. Історія успіху Вільяма Гранта, 5-те покоління нащадків котрого керують однією з найбільших корпорацій в індустрії. Перший тубус, розвиток мережі магазинів duty-free та багато інших вдалих ходів компанії, які зацементували місце Гленфіддіх серед абсолютних лідерів ринку.
7 Продовжую американську міні-серію преміальним бурбоном Blanton's Single Barrel від легендарної дистилерії Buffalo Trace. Перший в історії бурбон, який почали розливати з однієї бочки без змішування. Прощальний винахід видатного мастер-дистилера Елмера Т. Лі.
6 Знайомство з культовим американським віскі. Розбираю і ставлю остаточну крапку в контроверсійному питанні : Jack Daniel's — це бурбон чи все ж таки теннесійський віскі. Цей напій здавна обожнюють музиканти, тому запрошую всіх до Залу слави рок-н-ролу імені Джека Деніела.
5 Шотландія чи Ірландя? Всі деталі принципового віскі протистояння. Хто винайшов віскі? Подвійна чи потрійна дистиляція та її причини? Whisky чи WhiskEy? Ці та багато інших цікавих питань одвічної віскі суперечки.
4 Огляд і дегустація односолодового віскі Royal Brackla 16-річної витримки. Розповідь про капітана Вільяма Фрейзера, який заснував цю дистилерію ще в 1812-му році. Бракла стала першою дистилерією, яка отримала визнання при королівському дворі і від 1834-го року має право іменуватися Royal — королівська.
3 Порівнюю два культових бленди від Johnnie Walker — Red Label та Black Label. Історія легендарного бренду, який починався з маленької бакалійної лавки в шотландському містчеку Кілмарноку ще в 1820-му році. Говоримо про Крокуючого джентельмена — Striding Man — найбільш впізнаваний логотип у світі віскі.
2 Для першої дегустації на каналі я обрав ірладський віскі Jameson — напій, з якого багато в кого і починається знайомство зі світом віскі. Повна історія дистилерії Jameson та її засновника шотландця (як не дивно) Джона Джеймсона. Багато в чому доля цієї компанії перекликається з історією усього ірландсьокого віскі, який переживав як золоті часи, так і епоху гірких розчарувань і взагалі ледь не зник з віскі карти світу.
1 Промо відео каналу. Розповідаю про своє захоплення віскі, розбираю чому вважаю, що віскі кращий за горілку. Кращий як за смаком, так і захоплюючою історією, яку несе в собі кожна окрема дистилерія, кожна країна-виробник віскі.