×
Головна Відео Максимумометр YouTube канал Instagram Facebook

Рейтинг віскі >

Віскі Короткий висновок Максимумометр
Royal Brackla 16 Цікавий і комплексниий односолодовий віскі з регіону Хайленд. Рекомендовано для вживання в чистому вигляді.
87
Amrut Peated Single Malt Індійський торфовий віскі. По-східному пряний з потужною нотою торфу. Дуже яскравий і комплексний віскі.
84
Blanton's Single Barrel Класичний бурбон з Кентукі. Перший віскі в форматі "з однієї бочки". Рекомендую для вживання в чистому вигляді або з кубиком льоду.
83
Johnnie Walker Black Label Бленд з майже 150-річною історією. Рекомендовано для вживання в чистому вигляді або з льодом чи в складі коктейлів.
82
Glenfarclas 10 Перший віскі в лінійці Glenfarclas - ледь не останньої фамільної дистилерії. Хороша опція для знайомства з хересними віскі.
79
Glenfiddich 12 Один з найпоширеніших односолодових віскі на планеті. Класичний синглмолт зі Спейсайду. Ідеальна перша зупинка у світі солодового віскі.
79
Cardhu Gold Reserve - Game of Thrones Віскі Гра престолів від класичної дистилерії Cardhu. Дуже типовий профіль для цієї дистилерії, але відчувається молодсть напою.
78
Jack Daniel's Old No 7 Культовий американський бурбон, який маркується як віскі з Теннесі. М'який смак, підійде для вживання в чистому вигляді або у складі коктейлів.
77
Jameson Ірландський бленд від легендарної дистилерії. М'який смак, рекомендовано для вживання в чистому вигляді або з льодом чи в складі коктейлів.
70
Johnnie Walker Red Label Блед з відчутною долею молодих зернових спиртів. Рекомендовано для вживання з льодом та колою чи в складі інших коктейлів.
68