×
Головна Відео Максимумометр YouTube канал Instagram Facebook

Рейтинг віскі >

Віскі Короткий висновок Максимумометр
Glenury Royal 1970 40Y Витриманий 40 років віскі із дуже насиченим смаком і ароматикою від зниклої королівської дистилерії Glenury.
92
Caperdonich 1995 23Y Насичений і потужний Спейсайд-віскі бочкової міцності від зруйнованої дистилерії Caperdonich.
90
Linlithgow 1975 26Y Ніжний ромашково-димний віскі з Лоуленду від зниклої дистилерії Linlithgow або St Magdalene.
89
Royal Brackla 16 Цікавий і комплексний односолодовий віскі з регіону Хайленд. Рекомендовано для вживання в чистому вигляді.
87
Dunville's VR 12 Single Malt Відновлений культовий ірландський віскі. Витримка в бурбонних бочках з 3-річною довитримкою в бочках Pedro Ximenez. Шляхетний, багатошаровий віскі.
85
Laphroaig PX Cask Віскі від культової дистилерії з Айли. Димно-торф'яний віскі з довитримкою в хересних бочках.
84
Nikka From The Barrel Японський купажований віскі бочкової міцності. Має дуже високий вміст солодових спиртів, що робить його дуже складним і цікавим.
84
Amrut Peated Single Malt Індійський торфовий віскі. По-східному пряний з потужною нотою торфу. Дуже яскравий і комплексний віскі.
84
Blanton's Single Barrel Класичний бурбон з Кентукі. Перший віскі в форматі "з однієї бочки". Рекомендую для вживання в чистому вигляді або з кубиком льоду.
83
Glenmorangie A Tale of Winter 13-річної витримки односолодовий віскі з лімітованої "казкової" серії. Насичений букетом різдвяно-новорічних смаків і ароматів.
82
Johnnie Walker Black Label Бленд з майже 150-річною історією. Рекомендовано для вживання в чистому вигляді або з льодом чи в складі коктейлів.
82
Talisker 10 Класичний віскі від культової дистилерії з острову Скай. Збалансований торф'яно-димний смак з відчутними морськими нотками.
80
Glenfarclas 10 Перший віскі в лінійці Glenfarclas - ледь не останньої фамільної дистилерії. Хороша опція для знайомства з хересними віскі.
79
Glenfiddich 12 Один з найпоширеніших односолодових віскі на планеті. Класичний синглмолт зі Спейсайду. Ідеальна перша зупинка у світі солодового віскі.
79
Wild Turkey 101 Флагманський бурбон легендарної дистилерії з Кентукі. Яскравий, насичений смак із приємним пряним післясмаком.
78
Arran 10 Легкий, але насичений острівний віскі від дистилерії Arran. Рекомендовано до вживання в чистому вигляді.
78
Cardhu Gold Reserve — Game of Thrones Віскі Гра престолів від класичної дистилерії Cardhu. Дуже типовий профіль для цієї дистилерії, але відчувається молодість напою.
78
Jack Daniel's Old No 7 Культовий американський бурбон, який маркується як віскі з Теннесі. М'який смак, підійде для вживання в чистому вигляді або у складі коктейлів.
77
Ledaig 10 Потужний торф'яно-димний віскі від острівної дистилерії Tobermory.
76
Highland Harvest 7 Casks Blended malt віскі від невідомих дистилерій. перший органічний віскі в світі, хоча на смак особливо це ніяк не впливає.
74
Jura 10 Надійний щоденний драм від острівної дистилерії Джура. Бурбонна витримка з довитримкою у хересних бочках.
74
Jim Beam Rye Житній віскі від легендарного Jim Beam. Типовий профіль, хоча вміст жита відносно невисокий. Рекомендується в складі коктейлів та on the rocks, тобто з льодом.
73
Wild Turkey Bourbon 81 Базовий бурбон. Типовий представник свого класу, але доволі простий на смак.
72
Jim Beam White Класичний бурбон. Ідеально підходить як відправна точка до світу бурбонів.
71
Jameson Ірландський бленд від легендарної дистилерії. М'який смак, рекомендовано для вживання в чистому вигляді або з льодом чи в складі коктейлів.
70
Scottish Leader Бленд з приємною солодкою димністю. Рекомендовано для вживання в чистому вигляді чи в якості основи для коктейлів.
69
Johnnie Walker Red Label Блед з відчутною долею молодих зернових спиртів. Рекомендовано для вживання з льодом та колою чи в складі інших коктейлів.
68
Hankey Bannister Original Бленд з рівним і збалансованим смаком. Рекомендовано для вживання в чистому вигляді чи в якості основи для коктейлів.
67
Cutty Sark Різкуватий блед з відчутною долею молодих зернових спиртів. Рекомендовано для вживання з льодом та колою чи в складі інших коктейлів.
60
Aviator Український віскі із заявленною 5-річною витримкою. Суперечливий віскі з лаково-парфюмерним ароматом. Рекомендується для фанатів підтримки місцевого виробника за будь-яких умов.
50